O nas

“We've got to hold on to what we've got
It doesn't make a difference if we make it or not
We've got each other and that's a lot for love
We'll give it a shot"

Bon Jovi 

SKLEP

Zlokalizowany w jednej z najbardziej charakterystycznych dzielnic Krakowa, Harry's Guitar Boutique nie jest tradycyjnym sklepem gitarowym. Nasze miejsce ma na celu znalezienie nowych właścicieli dla unikalnych i starannie wyselekcjonowanych ukochanych gitar z duszą. Kierujemy się poszukiwaniem instrumentów wysokiej jakości, ponieważ wiemy, że część szczęścia gracza pochodzi z posiadania specjalnej gitary. Oprócz łączenia nowych właścicieli z używanymi gitarami, zapewniamy również ładną kolekcję stylowych akcesoriów pasujących do Twojego nowego sprzętu.

Jesteśmy przekonani, że nie ma drugiego takiego miejsca w Polsce, które dałoby możliwość wypróbowania marek i modeli, które jesteśmy w stanie zaoferować.

KIM JEST HARI?

W czasach, gdy Adrian zaczął grać na gitarze półprofesjonalnie, jego sceniczny pseudonim brzmiał Harry. Więc oczywiście Stephanie zaproponowała użycie imienia Harry'ego jako strategii przekonania Adriana do otwarcia sklepu. Wierzcie lub nie - na początku nie chciał tego zrobić. Część „butikowa” wynika z naszego przekonania, że ​​sprzedajemy gitary z najwyższej półki, które trudno znaleźć (a nawet wypróbować) w Polsce.

MARKA

Żółte logo Harry's Guitar Boutique

Chcieliśmy, aby nasze logo było lekką, ale niezbyt oczywistą reminiscencją naszej działalności. Przetwornik gitarowy przedstawiony w literze H w naszym logo to tylko hołd dla małej, ale najważniejszej części gitary elektrycznej. Ostatecznie, dla kolorystyki naszej marki, wybraliśmy nieco zbliżony ton do dobrze znanego TV. Yellow, ozdobionej akcentami szarości, aby stworzyć harmonię.

TYLKO DWOJE Z NAS

Siedzimy we dwoje w sklepie

Stephanie zawsze miała ducha przedsiębiorczości, który kierował ją ku idei posiadania własnego biznesu. Z drugiej strony Adrian ma bardzo wyostrzone oko sokoła do znajdowania unikalnych gitar. Oboje dzielimy pasję do muzyki. Pod koniec 2021 roku pomysł na otwarcie sklepu zaczął się materializować. Adrian miał już porządną kolekcję, która posłużyła za bazę dla naszego pierwszego asortymentu.